HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup C2 yetki belgeli ve Tır karneli özmal Tır araçları, Ekspress Minavan Panelvan araçları ve bünyesinde bulundurduğu birçok kiralık araçları ile İskandinavya-Avrupa komple-Parisyel-Express karayolu nakliyesi yapmakta olup hattında iddalı hızlı ve güvenli hizmet vermekte olup müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir anlayış içinde bulunmaktadır. Uluslararası taşımacılık sektörünün köklü ve bölgesinde lider firmalarından biri olarak; genç ve uzman personelimiz, tamamı uydu takip sistemiyle donatılmış filomuz ile yüklerinizi hızlı ve güvenli olarak yerine ulaştırıyoruz. İstanbul nakliyat olarak biz; kaliteyi şirketimizin ve sektörümüzün gelişimi yolunda birinci şart olarak görüyor ve bu düşünceyi yaptığımız işe de yansıtıyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerin lojistik ihtiyaçlarına en ideal çözümleri sunmak ve sektörün yenilikçi liderlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Uluslararası Taşımacılık, Proje taşımacılığı ve Kombine servisler gibi lojistik hizmetler sunan, müşteri memnuniyeti odaklı çevreye duyarlı bir firmadır.

SİZE EN İYİ HİZMETİ SAĞLIYORUZ

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen İstanbul Nakliyat, uzman kadrosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Güvenli ve Zamanda Teslimat
İstanbul Nakliyat, lojistik hizmetler sunan, müşteri memnuniyeti odaklı hızlı ve güvenli bir firmadır.
Tüm Avrupa’ya/Avrupa’dan düzenli sevkiyat
İstanbul Nakliyat, bugün itibarı ile bütün Avrupa ülkelerine kara, deniz ve havayolu taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme hizmeti sunmaktadır.
Deneyimli ve Uzman Kadro
İstanbul Nakliyat uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan profesyoneller tarafından 2000 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.

ANA HATLARIMIZ

İstanbul Nakliyat bugün itibarı ile birçok avrupa ülkesine kara, deniz ve havayolu taşımacılığı ile gümrükleme, lojistik servisler, proje taşımacılığı,depolama ve elleçleme hizmeti sunmaktadır

ÇALIŞTIĞIMIZ DİĞER ÜLKELER

İLETİŞİME GEÇ

Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

project-done 24103

Yapılmış Nakliyat

project-done 19

Ulaşılmış Ülke

project-done 21

Yıllık Tecrübe

project-done 2

Şube